Select your language

Kravu pārvadājumi un piegāde Rīgā, Latvijā, Baltijas valstīs, Eiropā, Skandināvijas valstīs un NVS valstīs. Kravu transporta izvēle no 11 kubikmetriem līdz 120 kubikmetriem. Kravas automašīnas ir pieejamas ar liftu (pacēlāju) ātrai un uzticamai kravas iekraušanai vai izkraušanai. Kā arī busiņi mazgabarīta kravu piegādei. Mūsu klienti visbiežāk izvēlas furgonus steidzamu kravu pārvadāšanai (ekspress piegāde) vai piegādei uz pilsētas centru, bet ar lielu apjomu piedāvājam kravas automašīnu ar piekabi līdz 13,6 metriem.

Pieredzējuši autovadītāji ātri un droši piegādās jūsu kravu. Kravas automašīnas ir aprīkotas ar GPS sistēmu. Piegāde no durvīm līdz durvīm. Mēs garantējam transportēšanas kvalitāti. Elastīgi cenu piedāvājumi.

Veicam gan vietējos kravu pārvadājumus Rīgā un Latvijā, gan starptautiskos kravu pārvadājumus visā Eiropā un Skandināvijā. Jums nav jāuztraucas par savas kravas piegādi, vienkārši uzticieties mums!

Jūs varat pasūtīt mūsu kravu pārvadājumu pakalpojumus Rīgā, Latvijā vai no jebkuras vietas Eiropā uz citu vietu Eiropā, kā arī no / uz Krieviju un Baltkrieviju.