Select your language

Pārvākšanās serviss ar izdevīgām cenām. Piedāvājam kvalitatīvu Pārvākšanās servisu vai Pārcelšanās servisu, mēbeļu un mantu pārvešana Rīgā, Jūrmalā, Jelgavā, Ogrē, Siguldā, Iecavā, Saulkrastī, Salaspilī, Baldonē, Ķekavā, Mārupē, Piņķī, Baložī, Olainē, Vangažī, Adažī, Latvijā, Eiropā, Skandināvijā, Baltkrievijā, Krievijā un Ukrainā. Pārcelšanās pārvākšanās pārvietošanās pakalpojumi serviss.

CargoRiga ir profesionāls pārvākšanās serviss, kas nozīmē no jūsu mantu iepakošanas līdz to uzstādīšanai jaunā vietā. Ātri un bez problēmām. Piedāvājam profesionālus pārvākšanās pakalpojumus, konkurētspējīgas cenas un modernas pārvākšanās tehnoloģijas. Lai to izdarītu, mums ir: kravas transporta izvēle atkarībā no apjoma, krāvēju pakalpojumi, mums tiek uzticētas ģimenes mantas, trauslas un dārgas mantas. Arī viss nepieciešamais aprīkojums mēbeļu un mantu pārvietošanai.

Vai jums ir nepieciešama mēbeļu montāža vai demontāža? Krāvēju pakalpojumi? Mantu pakošana? Iepakojuma materiāls? Kravas automašīna / furgons vai busiņš ar šoferi? Droši sazinieties ar mums!

Mēs cienām Jūsu laiku, tādēļ vienmēr esam pie jums ieplānotajā laikā. Mēs garantējam uzmanīgo attieksmi pret jūsu mantu.

Veicam pārcelšanās Rīgā, Rīgas reģionā un Latvijā, gan arī starptautiskās pārcelšanās Eiropā un Skandināvijā. Dzīvokļu, biroju, privātmāju, salonu, veikalu, restorānu, uzņēmumu, noliktavu un valsts iestāžu pārvākšanās.

Strādājam ar fiziskām un juridiskām personām. Individuāla pieeja.

Cena no 60 eiro