Select your language

Pārvākšanās serviss ar izdevīgām cenām. Piedāvājam kvalitatīvu Pārvākšanās servisu vai Pārcelšanās servisu, mēbeļu un mantu pārvešana Rīgā, Jūrmalā, Jelgavā, Ogrē, Siguldā, Iecavā, Saulkrastī, Salaspilī, Baldonē, Ķekavā, Mārupē, Piņķī, Baložī, Olainē, Vangažī, Adažī, Latvijā, Eiropā, Skandināvijā, Baltkrievijā, Krievijā un Ukrainā. Pārcelšanās pārvākšanās pārvietošanās pakalpojumi serviss.

CargoRiga ir profesionāls pārvākšanās serviss, kas nozīmē no jūsu mantu iepakošanas līdz to uzstādīšanai jaunā vietā. Ātri un bez problēmām. Piedāvājam profesionālus pārvākšanās pakalpojumus, konkurētspējīgas cenas un modernas pārvākšanās tehnoloģijas. Lai to izdarītu, mums ir: kravas transporta izvēle atkarībā no apjoma, krāvēju pakalpojumi, mums tiek uzticētas ģimenes mantas, trauslas un dārgas mantas. Arī viss nepieciešamais aprīkojums mēbeļu un mantu pārvietošanai.

Vai jums ir nepieciešama mēbeļu montāža vai demontāža? Krāvēju pakalpojumi? Mantu pakošana? Iepakojuma materiāls? Kravas automašīna / furgons vai busiņš ar šoferi? Droši sazinieties ar mums!

Mēs cienām Jūsu laiku, tādēļ vienmēr esam pie jums ieplānotajā laikā. Mēs garantējam uzmanīgo attieksmi pret jūsu mantu.

Piedāvājam: augstas kvalitātes pārvadājumus, izdevīgu cenu un individuālu risinājumu mūsu klientiem.

Veicam pārcelšanās Rīgā, Rīgas rajonā un Latvijā, gan arī starptautiskās pārcelšanās Eiropā un Skandināvijā. Dzīvokļu, biroju, privātmāju, salonu, veikalu, restorānu, uzņēmumu, noliktavu un valsts iestāžu pārvākšanās.

Starptautiskie Pārvākšanās pakalpojumi no / uz Eiropu Skandināviju Latviju Lietuvu Igauniju Somiju Zviedriju Norvēģiju Dāniju Poliju Vāciju Austriju Šveici Luksemburgu Itāliju Čehiju Slovākiju Slovēniju Horvātiju Ungāriju Nīderlandi Beļģiju Angliju Lielbritāniju Īriju Franciju Spāniju Portugāli Grieķiju Turciju Rumāniju Bulgāriju Serbiju Krieviju Baltkrieviju Maltu Kipru Palmu de Maljorku Krētu Tenerife Sardīniju.

Līdz šim CargoRiga ir 25 gadu pieredze pārvākšanās pakalpojumu sniegšanā, kas padara mūs par vienu no pieredzes bagātākajiem uzņēmumiem. Izvēloties mūsu pakalpojumu, klients var būt pārliecināts, ka piedāvātais risinājums un tā realizācija būs visaugstākajā līmenī.

Kāpēc izvēlēties pārvākšanās pakalpojumu no CargoRiga?
Mēs ienācām tirgū 1997. gadā un nolēmām piedāvāt saviem klientiem pārvākšanās pakalpojumu. Sākumā mūsu rīcībā bija tikai 1 busiņš, kā krāvējus piesaistījām radus. Taču laika gaitā mūsu misija paplašinājās un saviem klientiem piedāvājām vairāk dažādu pakalpojumu. Mēs sapratām, ka vēlamies piedāvāt saviem klientiem visaptverošu pakalpojumu, kurā katrai problēmai ir vienkāršs un ātrs risinājums. Šobrīd aiz muguras ir vairāk nekā 50 000 dzīvokļu pārvākšanās, visus darbus veic mūsu apmācīti speciālisti.

Rūpīga plānošana un pareiza iepakošana ir būtiska, lai pārvietošana notiktu bez stresa. Varam palīdzēt gan ar noderīgiem padomiem, gan darbiem.

Pārvākšanās kompānija CargoRiga, mes palīdzēsim pārvākties ērtākajā laikā.

Pasūti pārvākšanās servisu bez stresa no CargoRiga! Strādājam ar fiziskām un juridiskām personām.

Cik izmaksā pārvākšanās?

Cena no 60 eiro

Pasūtījumu ir viegli veikt

1

Nosūtīt informāciju konsultācijai un izmaksu aprēķināšanai

2

Noformēšana un pasūtījuma apstiprināšana

3

Mēs ierodamies norādītajā vietā un piegādājam

 

Mūsu klientu atsauksmes

Modris

Paldies, auto vakar saņēmu! Paldies par operatīvo un kvalitatīvo servisu!

Elīna

Liels paldies par palīdzību mantu pārvešanā! Ļoti priecājos par atsaucību un servisa kvalitāti.

Rihards

Paldies par automašīnas piegādi. Ātri un bez problēmām. Iesakām visiem.

 
Visas atsauksmes
 

Kāpēc klienti izvēlas mūs

Droši un uzmanīgi pārvedam dažāda veida priekšmetus

Ir pieejami 15 dažāda veida iepakojuma materiāli, lai garantētu kravas drošību transportēšanas laikā. Kravas transportēšana notiek pēc visiem ceļu satiksmes noteikumiem.

Precīza termiņu izpilde

Cienot klienta laiku, esam ļoti punktuāli un ierodamies uz darba izpildi laikā.

Elastīgas un caurspīdīgas pakalpojuma izmaksas

Mēs nodrošinām ne tikai kvalitatīvu un ātru pakalpojumu, bet arī labāko cenu, lai jūs varētu saņemt pakalpojumu par pieņemamu cenu.

 
PAR UZŅĒMUMU
 

Mūsu kravas automašīni gaida 49 punktos

JAUTĀJUMI UN ATBILDES

Kāda ir jūsu uzņēmuma darba pieredze?
Strādājam kopš 1997.gada un katru gadu mūsu darbinieki paaugstina savu kvalifikāciju.

Kā ar jums sazināties?
Vislabāk ir nosūtīt pieprasījumu pa e-pastu. Varat mums rakstīt latviešu, krievu vai angļu valodā.

Kāda informācija jānosūta, lai aprēķinātu izmaksas?
Iekraušanas un izkraušanas adrese, informācija par kravu vai transportlīdzekli, ja iespējams, foto.

Cik ilgs laiks nepieciešams, lai aprēķinātu cenu?
Vidēji no 30 minūtēm līdz 1 darba dienai atkarībā no citu pieprasījumu daudzuma. Bet, ja jums ir ekspress piegāde, norādiet to pieprasījumā, atbilde tiks sniegta uzreiz.

VISI JAUTĀJUMI UN ATBILDES

Pieprasīt cenu