Select your language

Starptautiska automašīnu transportēšana.

Vieglo automašīnu transportēšana ar autovedējiem un evakuācija Latvijā, Baltijas valstīs, Eiropā, Skandināvijas valstīs, Krievijā, Baltkrievijā un Ukrainā. Vedam jebkuru transportu: vieglas automašīnas un mikroautobusi, avārijas automašinas, moto transports, ūdens transports, būvniecības transports u.c.

Auto automašīnu mikroautobusu transporta transportlīdzekļu transportēšana pārvadāšana pārvešana piegāde atvešana vai vešana treileros autoevakuators pārvadājumi uz vai no Eiropas Skandināvijas Latvijas Lietuvas Igaunijas Somijas Zviedrijas Norvēģijas Dānijas Polijas Vācijas Austrijas Šveices Luksemburgas Itālijas Čehijas Slovākijas Slovēnijas Ungārijas Holandes Beļģijas Anglijas Francijas Spānijas Portugāles Krievijas Baltkrievijas.

Mēs piedāvājam: augstas kvalitātes pārvadājumus, izdevīgu cenu un individuālu risinājumu mūsu klientiem.

Auto loģistika mūsdienās ir viens no pieprasītākajiem pakalpojumiem, jo ​​ietaupa resursus un naudu. Uzticot mums sava auto piegādi, jūs varat aizmirst par dažādām problēmām.

Mūsu autoparku veido mūsdienīgi autovedēji, kas piemēroti dažāda veida transportlīdzekļu pārvadāšanai. Ekskluzīvām un dārgām automašīnām piedāvājam slegtos autovedējus. Automašīnu transportēšana ar slēgto autovedēju- drošākais veids, kā pasargāt automašīnu no jebkādiem bojājumiem.

Jūs varat pasūtīt automašīnu piegādi no jebkuras vietas Eiropā uz citu Eiropas valsti, kā arī no / uz Krieviju un Baltkrieviju. Strādājam ar fiziskām un juridiskām personām. Individuāla pieeja.

Cena no 350 eiro