Select your language

Dažkārt pārcelšanos pavada mēbeļu salikšanas un izjaukšanas process, mūsu darbinieki bez problēmām visu izjauks, transportēs, saliks un noliks savās vietās. Sekmīgas pārcelšanās priekšnosacījums ir kvalitatīvs iepakojums, izvēlēsimies atbilstošu iepakojuma materiālu, atkarībā no virsmas trausluma, vērtības un kvalitātes. Mēbeļu salikšana un izjaukšana. Mantu pakošana. Pārcelšanās kastes un Pārvākšanās kastes. Mēbeļu montāža vai Mēbeļu demontāža vai Mēbeļu iepakošana vai Mēbeļu pārvešana ar CargoRiga.

Ja nolemjat to darīt pats, jāņem vērā, ka ne visas mēbeles var viegli izjaukt un salikt. Turklāt pastāv liela sabojāšanās iespējamība, tāpēc mēbeļu montāžu uzticiet mūsu uzņēmumam.

Varam strādāt ar jebkuras konfigurācijas mēbelēm - no klasiskiem modeļiem līdz dizaineru un antīkām mēbelēm. Visi meistari ir kompetenti speciālisti, kas ir apmācīti profesionālajā demontāžā un montāžā. Mēs garantējam mūsu darba augsto kvalitāti un uzmanību pasūtītāja īpašumam.

Ikviens, kurš kādreiz ir pārcēlies uz jaunu darba vai dzīvesvietu, zina, cik svarīgi ir drošs iepakojums, kas pasargā mēbeles, sadzīves tehniku ​​un citus priekšmetus no bojājumiem. Šeit jūs varat izvēlēties iepakojuma materiālu vai pasūtīt iepakošanas pakalpojumu.

Cena no 100 eiro