Select your language

Kravu pārvadājumi, pārvākšanās serviss, automašīnu transportēšana visaugstākajā līmenī.

Uzņēmuma galvenais mērķis ir klientiem piedāvāt mūsu pakalpojums, lai tas būtu maksimāli izdevīgi, vienkārši un ērti. Uzņēmumam, lai šo īstenotu ir plašas zināšanas transporta jomā un liela darba pieredze, kā arī augsti kvalificēti speciālisti

Uzzini cenu

Kāpēc klienti izvēlas mūs

Droši un uzmanīgi pārvedam dažāda veida priekšmetus

Droši un uzmanīgi pārvedam dažāda veida priekšmetus

Ir pieejami 15 dažāda veida iepakojuma materiāli, lai garantētu kravas drošību transportēšanas laikā. Kravas transportēšana notiek pēc visiem ceļu satiksmes noteikumiem.

Precīza termiņu izpilde

Precīza termiņu izpilde

Cienot klienta laiku, esam ļoti punktuāli un ierodamies uz darba izpildi laikā.

Elastīgas un caurspīdīgas pakalpojuma izmaksas

Elastīgas un caurspīdīgas pakalpojuma izmaksas

Mēs nodrošinām ne tikai kvalitatīvu un ātru pakalpojumu, bet arī labāko cenu, lai jūs varētu saņemt pakalpojumu par pieņemamu cenu.

Par uzņēmumu

Mūsu kravas automašīni gaida 49 punktos

Jautājumi

Kāda ir jūsu uzņēmuma darba pieredze?
Strādājam kopš 1997.gada un katru gadu mūsu darbinieki paaugstina savu kvalifikāciju.

Kā ar jums sazināties?
Vislabāk ir nosūtīt pieprasījumu pa e-pastu. Varat mums rakstīt latviešu, krievu vai angļu valodā.

Kāda informācija jānosūta, lai aprēķinātu izmaksas?
Iekraušanas un izkraušanas adrese, informācija par kravu vai transportlīdzekli, ja iespējams, foto.

Cik ilgs laiks nepieciešams, lai aprēķinātu cenu?
Vidēji no 30 minūtēm līdz 1 darba dienai atkarībā no citu pieprasījumu daudzuma. Bet, ja jums ir ekspress piegāde, norādiet to pieprasījumā, atbilde tiks sniegta uzreiz.

Visi jautājumi un atbildes

Šī Privātuma politika nosaka veidu, kādā CargoRiga SIA apkopo, izmanto, uztur un izpauž informāciju, kas iegūta no https://cargoriga.lv/ vietnes (“Vietne”) lietotājiem (katrs – “Lietotājs”). Šī privātuma politika attiecas uz Vietni un visiem CargoRiga SIA piedāvātajiem produktiem un pakalpojumiem.

Personas identifikācijas informācija

Mēs varam vākt personas identifikācijas informāciju no Lietotājiem dažādos veidos, tostarp, bet ne tikai, kad Lietotāji apmeklē mūsu vietni, aizpilda veidlapu un saistībā ar citām darbībām, pakalpojumiem, funkcijām vai resursiem, ko mēs darām pieejamus mūsu vietnē. . Lietotājiem var tikt prasīts pēc vajadzības norādīt vārdu, e-pasta adresi, tālruņa numuru. Tomēr lietotāji var apmeklēt mūsu vietni anonīmi. Mēs ievāksim personas identifikācijas informāciju no Lietotājiem tikai tad, ja viņi brīvprātīgi iesniegs mums šādu informāciju. Lietotāji vienmēr var atteikties sniegt personas identifikācijas informāciju, izņemot gadījumus, kad tas var liegt viņiem iesaistīties noteiktās ar Vietni saistītās darbībās.

Nepersoniska identifikācijas informācija

Mēs varam apkopot nepersonisku identifikācijas informāciju par Lietotājiem, kad viņi mijiedarbojas ar mūsu vietni. Nepersoniskā identifikācijas informācija var ietvert pārlūkprogrammas nosaukumu, datora veidu un tehnisko informāciju par Lietotāju veidiem, kā izveidot savienojumu ar mūsu Vietni, piemēram, operētājsistēmu un izmantotajiem interneta pakalpojumu sniedzējiem, kā arī citu līdzīgu informāciju.

Tīmekļa pārlūkprogrammas sīkfaili

Mūsu vietne var izmantot “sīkfailus”, lai uzlabotu Lietotāja pieredzi. Lietotāja tīmekļa pārlūkprogramma ievieto sīkfailus viņa cietajā diskā uzskaites nolūkos un dažreiz, lai izsekotu informāciju par tiem. Lietotājs var iestatīt savu tīmekļa pārlūkprogrammu, lai tā atteiktu sīkfailus vai brīdinātu jūs, kad sīkfaili tiek nosūtīti. Ja viņi to dara, ņemiet vērā, ka dažas Vietnes daļas var nedarboties pareizi.

Kā mēs izmantojam savākto informāciju

CargoRiga SIA var vākt un izmantot Lietotāju personisko informāciju šādiem mērķiem:

– Uzlabot klientu apkalpošanu
Jūsu sniegtā informācija palīdz mums efektīvāk reaģēt uz jūsu klientu apkalpošanas pieprasījumiem un atbalsta vajadzībām.
– Lai personalizētu lietotāja pieredzi
Mēs varam izmantot apkopoto informāciju, lai saprastu, kā mūsu Lietotāji kā grupa izmanto mūsu Vietnē sniegtos pakalpojumus un resursus.
- Lai uzlabotu mūsu vietni
Mēs varam izmantot jūsu sniegtās atsauksmes, lai uzlabotu mūsu produktus un pakalpojumus.
- Lai nosūtītu periodiskus e-pastus
Mēs varam izmantot e-pasta adresi, lai atbildētu uz viņu jautājumiem, jautājumiem un/vai citiem pieprasījumiem.
Kā mēs aizsargājam jūsu informāciju

Mēs veicam atbilstošu datu vākšanas, uzglabāšanas un apstrādes praksi un drošības pasākumus, lai aizsargātu pret nesankcionētu piekļuvi jūsu personiskajai informācijai, lietotājvārdam, parolei, darījumu informācijai un mūsu Vietnē glabātajiem datiem, mainīšanu, izpaušanu vai iznīcināšanu.

Jūsu personas informācijas kopīgošana

Mēs nepārdodam, netirgojam un neiznomājam Lietotāju personas identifikācijas informāciju citiem. Mēs varam kopīgot vispārīgu apkopotu demogrāfisko informāciju, kas nav saistīta ar apmeklētāju un lietotāju personas identifikācijas informāciju, ar mūsu biznesa partneriem, uzticamiem saistītajiem uzņēmumiem un reklāmdevējiem iepriekš minētajos nolūkos.

Trešo pušu tīmekļa vietnes

Lietotāji mūsu vietnē var atrast reklāmu vai citu saturu, kas novirza uz mūsu partneru, piegādātāju, reklāmdevēju, sponsoru, licences devēju un citu trešo pušu vietnēm un pakalpojumiem. Mēs nekontrolējam saturu vai saites, kas parādās šajās vietnēs, un neesam atbildīgi par praksi, ko izmanto tīmekļa vietnes, uz kurām ir saites vai no mūsu Vietnes. Turklāt šīs vietnes vai pakalpojumi, tostarp to saturs un saites, var pastāvīgi mainīties. Šīm vietnēm un pakalpojumiem var būt savas privātuma politikas un klientu apkalpošanas politikas. Pārlūkošana un mijiedarbība jebkurā citā vietnē, tostarp vietnēs, kurās ir saite uz mūsu vietni, ir pakļauta šīs vietnes noteikumiem un politikām.

Izmaiņas šajā privātuma politikā

CargoRiga SIA ir tiesības jebkurā laikā atjaunināt šo privātuma politiku. Kad mēs to izdarīsim, mēs pārskatīsim atjaunināto datumu šīs lapas apakšā. Mēs mudinām Lietotājus bieži pārbaudīt šo lapu, vai nav notikušas izmaiņas, lai būtu informēti par to, kā mēs palīdzam aizsargāt mūsu apkopoto personisko informāciju. Jūs atzīstat un piekrītat, ka jūsu pienākums ir periodiski pārskatīt šo privātuma politiku un uzzināt par izmaiņām.

Jūsu piekrišana šiem noteikumiem

Izmantojot šo vietni, jūs apliecināt, ka piekrītat šai politikai. Ja nepiekrītat šai politikai, lūdzu, neizmantojiet mūsu vietni. Ja turpināsiet lietot vietni pēc šīs politikas izmaiņu publicēšanas, tiks uzskatīts, ka piekrītat šīm izmaiņām.

Sazinoties ar mums

Ja jums ir kādi jautājumi par šo Privātuma politiku, šīs vietnes praksi vai jūsu darbībām ar šo vietni, lūdzu, sazinieties ar mums:
This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.