Select your language

Kravu pārvadājumi un kravu piegāde Rīgā, Latvijā. Starptautiskie kravu pārvadājumi Baltijas valstīs, Eiropā, Skandināvijas valstīs un NVS valstīs. Kravu transporta izvēle no 11 kubikmetriem līdz 120 kubikmetriem. Kravas automašīnas ir pieejamas ar liftu (pacēlāju) ātrai un uzticamai kravas iekraušanai vai izkraušanai. Kā arī busiņi mazgabarīta kravu piegādei. Mūsu klienti visbiežāk izvēlas furgonus steidzamu kravu pārvadāšanai (ekspress piegāde) vai piegādei uz pilsētas centru, bet ar lielu apjomu piedāvājam kravas automašīnu ar piekabi līdz 13,6 metriem.

Pieredzējuši autovadītāji ātri un droši piegādās jūsu kravu. Kravas automašīnas ir aprīkotas ar GPS sistēmu. Piegāde no durvīm līdz durvīm. Mēs garantējam transportēšanas kvalitāti. Elastīgi cenu piedāvājumi.

Veicam gan vietējos kravu pārvadājumus Rīgā un Latvijā, gan starptautiskos kravu pārvadājumus visā Eiropā un Skandināvijā. Jums nav jāuztraucas par savas kravas piegādi, vienkārši uzticieties mums!

Jūs varat pasūtīt mūsu kravu pārvadājumu pakalpojumus Rīgā, Latvijā vai no jebkuras vietas Eiropā uz citu vietu Eiropā, kā arī no / uz Krieviju un Baltkrieviju. 

"Vietējie un starptautiskie kravu pārvadājumi CargoRiga" ir uzņēmums, kas nodrošina efektīvus un uzticamus kravu pārvadājumu pakalpojumus gan vietēji, gan starptautiski. Mūsu uzņēmums specializējas dažādu veidu kravu pārvadājumos, sākot no nelielām sūtījumiem līdz lieliem kravu konteineru plūsmām.

Vietējie pārvadājumi ir īpaši piemēroti uzņēmumiem un privātpersonām, kuri vēlas pārvadāt preces vai kravas pa vietējiem maršrutiem. Mūsu uzņēmums nodrošina ātru un efektīvu pakalpojumu, garantējot, ka kravas tiek piegādātas noteiktajā laikā un droši.

Starptautiskie kravu pārvadājumi ir viens no mūsu galvenajiem specializētajiem pakalpojumiem. Mēs piedāvājam visaptverošu pakalpojumu klāstu, lai nodrošinātu, ka jūsu starptautiskās kravas tiek pārvadātas droši un efektīvi uz mērķa galamērķi. Mūsu pieredzējušais un profesionālais personāls strādā, lai nodrošinātu, ka visas jūsu kravas tiek apstrādātas ar rūpību un precizitāti, neatkarīgi no to galamērķa vai izmēra.

"Mūsu mērķis ir nodrošināt klientiem vislabākos kravu pārvadājumu risinājumus, izmantojot inovatīvas tehnoloģijas un efektīvus procesus. Neatkarīgi no tā, vai jūs sūtat nelielu paku vai organizējat lielu kravu plūsmu, mēs esam šeit, lai palīdzētu jums atrast piemērotu un ekonomisku risinājumu. Uzticamība, efektivitāte un klientu apmierinātība ir mūsu galvenie principi, kas virza mūsu darbību katru dienu."

FAQ:

  1. Kas ir vietējie kravu pārvadājumi? Vietējie kravu pārvadājumi ir transports, kas notiek iekšzemes robežās vai ļoti tuvu tām. Tie parasti tiek veikti ar auto, vilcieniem vai kuģiem, un tiek izmantoti, lai pārvadātu kravas preces no vienas vietas uz citu vienu un to tuvējās apkaimes vai valsts teritorijā.

  2. Kāda ir atšķirība starp starptautiskajiem un vietējiem kravu pārvadājumiem? Starptautiskie kravu pārvadājumi ietver transportēšanu starp valstīm vai pāri robežām. Tie prasa papildu dokumentāciju un ierobežojumus, piemēram, muitas deklarācijas un starptautiskos pārvadātājus, salīdzinot ar vietējiem pārvadājumiem, kas notiek tikai vienas valsts ietvaros.

  3. Kādi ir galvenie veidi, kā tiek veikti starptautiskie kravu pārvadājumi? Starptautiskie kravu pārvadājumi var tikt veikti ar kuģiem, lidmašīnām, dzelzceļu vai auto. Katram transporta veidam ir savas priekšrocības un trūkumi, un izvēle būs atkarīga no faktoriem, piemēram, ātruma, izmaksu un kravas veida.

  4. Kādas ir galvenās problēmas, kas var rasties starptautisko kravu pārvadājumu laikā? Dažas no galvenajām problēmām, ar kurām var saskarties starptautisko kravu pārvadājumu procesā, ir muitas aizture, transporta kavējumi un sarežģījumi ar dokumentāciju un reglamentiem, kas var atšķirties no vienas valsts uz otru.

  5. Kā var optimizēt starptautisko kravu pārvadājumu procesu? Starptautisko kravu pārvadājumu procesu var optimizēt, izmantojot efektīvu loģistikas plānošanu, izvēloties piemērotus pārvadātājus un piegādes maršrutus, automatizējot muitas procedūras un nodrošinot adekvātu kravu drošību un pārraudzību.

  6. Vai ir kādi ieteikumi vietējo kravu pārvadājumu uzlabošanai? Lai uzlabotu vietējo kravu pārvadājumu efektivitāti, ir svarīgi izmantot labāko pieejamo transporta veidu atbilstoši konkrētajiem nosacījumiem un kravas raksturam, plānot maršrutus, lai minimizētu transporta kavējumus un optimizētu laika un resursu izmantošanu.

  7. Kādi ir galvenie faktori, kas ietekmē kravu pārvadājumu izmaksas? Kravu pārvadājumu izmaksas var ietekmēt dažādi faktori, piemēram, attālums, kravas svars un tilpums, transporta veids, pieprasījums un piedāvājums, degvielas cenas, muitas nodokļi un nodevas, kā arī jebkādi īpaši prasījumi vai ierobežojumi, kas attiecas uz konkrēto kravu vai maršrutu.

Šie biežāk uzdotie jautājumi un atbildes palīdzēs izprast gan vietējo, gan starptautisko kravu pārvadājumu būtību un risināt iespējamas problēmas, kas var rasties šajā nozarē.

Pasūtījumu ir viegli veikt

1

Nosūtīt informāciju konsultācijai un izmaksu aprēķināšanai

2

Noformēšana un pasūtījuma apstiprināšana

3

Mēs ierodamies norādītajā vietā un piegādājam

 

Mūsu klientu atsauksmes

Modris

Paldies, auto vakar saņēmu! Paldies par operatīvo un kvalitatīvo servisu!

Elīna

Liels paldies par palīdzību mantu pārvešanā! Ļoti priecājos par atsaucību un servisa kvalitāti.

Rihards

Paldies par automašīnas piegādi. Ātri un bez problēmām. Iesakām visiem.

 
Visas atsauksmes
 

Kāpēc klienti izvēlas mūs

Droši un uzmanīgi pārvedam dažāda veida priekšmetus

Ir pieejami 15 dažāda veida iepakojuma materiāli, lai garantētu kravas drošību transportēšanas laikā. Kravas transportēšana notiek pēc visiem ceļu satiksmes noteikumiem.

Precīza termiņu izpilde

Cienot klienta laiku, esam ļoti punktuāli un ierodamies uz darba izpildi laikā.

Elastīgas un caurspīdīgas pakalpojuma izmaksas

Mēs nodrošinām ne tikai kvalitatīvu un ātru pakalpojumu, bet arī labāko cenu, lai jūs varētu saņemt pakalpojumu par pieņemamu cenu.

 
PAR UZŅĒMUMU
 

Mūsu kravas automašīni gaida 49 punktos

JAUTĀJUMI UN ATBILDES

Kāda ir jūsu uzņēmuma darba pieredze?
Strādājam kopš 1997.gada un katru gadu mūsu darbinieki paaugstina savu kvalifikāciju.

Kā ar jums sazināties?
Vislabāk ir nosūtīt pieprasījumu pa e-pastu. Varat mums rakstīt latviešu, krievu vai angļu valodā.

Kāda informācija jānosūta, lai aprēķinātu izmaksas?
Iekraušanas un izkraušanas adrese, informācija par kravu vai transportlīdzekli, ja iespējams, foto.

Cik ilgs laiks nepieciešams, lai aprēķinātu cenu?
Vidēji no 30 minūtēm līdz 1 darba dienai atkarībā no citu pieprasījumu daudzuma. Bet, ja jums ir ekspress piegāde, norādiet to pieprasījumā, atbilde tiks sniegta uzreiz.

VISI JAUTĀJUMI UN ATBILDES

Pieprasīt cenu